iLearnex

O nas

Szukasz szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka obcego? Dobrze trafiłeś. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, najwyższy pozom nauczania oraz przyjazną atmosferę. Zapewniamy ciągłość nauczania od podstaw do poziomu zaawansowanego. Możemy przygotować Cię do zdania egzaminów oraz praktycznego posługiwania się językiem w sytuacjach biznesowych, spotkaniach towarzyskich, czy podczas wyjazdów za granicę. Pomożemy Ci także dobrać kurs odpowiedni do Twoich potrzeb i preferencji. 

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każdy klient jest inny, ma także inne potrzeby i zaczyna od innego poziomu, dlatego nasze zajęcia są zindywidualizowane. Najpierw wspólnie ustalamy jakie efekty chcesz osiągnąć i czy chcesz zacząć naukę od podstaw, czy od bardziej zaawansowanego poziomu, w zależności od stopnia Twojej aktualnej znajomości danego języka. Następnie wspólnie z Twoim lektorem zaplanujesz dalsze działania, tak aby nauka nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale dawała przyjemność i satysfakcję z poznawania języka.

Konkurencyjna cena

Wybierając naukę przez Internet, zyskasz nie tylko wygodę, ale także zaoszczędzisz. Nauczanie stacjonarne wiąże się z koniecznością wynajmu sali oraz dojazdem. W przypadku zdalnych lekcji nie ponosimy tych kosztów, dlatego możemy zaproponować Ci niższą stawkę. Ceny naszych kursów zależą również od wybranej tematyki i częstotliwości wirtualnych spotkań.

Komfort nauki

Nie tylko nie musisz dojeżdżać na zajęcia, ale także możesz je dopasować do swojego grafika. Terminy kolejnych lekcji z łatwością zaplanujesz tak, aby nie kolidowały z pracą  czy czasem przeznaczonym dla rodziny. Możesz z nich korzystać w pracy, w domu czy podczas wyjazdów – jak i kiedy chcesz.

Doświadczenie

Jesteśmy stosunkowo młodą szkołą, ale nasz zespół składa się z osób, które mają na swoim koncie duże doświadczenie w nauczaniu oraz wiele sukcesów, w postaci zdanych egzaminów przez swoich podopiecznych oraz rekomendacji zadowolonych klientów. Oprócz wymaganych kwalifikacji pedagogicznych dysponują także cechami osobowości, które pozwalają im osiągać najlepsze wyniki w nauczaniu języków obcych online.

PŁATNOŚCI

Przez wniesienie opłaty rozumie się zaksięgowanie należności na rachunku bankowym:

Nazwa firmy: Dmytro Hryshchenko

Plac Stefanidesa 6, Zamość 22-400 

Numer konta:  11 1140 2004 0000 3402 7859 3184  mBank S.A.

Numer NIP: 922 306 10 90

e-mail: biuro@ilearnex.pl

ze wskazaniem imienia, nazwiska słuchacza oraz z dopiskiem „opłata za zajęcia z języka .......... (rosyjskiego)”. Pzykladowo: Mateusz Kot oplata za zajęcia z języka angielskiego.

IBAN: PL 11 1140 2004 0000 3402 7859 3184

Kod BIC SWIFT:  BREXPLPWMBK

Adres banku odbiorcy przelewu: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004