iLearnex

Najczęściej zadawane pytania

Czy szkoła udziela lekcji indywidualnych?

Tak. Prowadzimy zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb językowych Klienta.

Komu mam zgłosić przełożenie/odwołanie zajęć i kiedy?

Wszelkiego rodzaju nieobecności należy zgłosić do nauczyciela drogą mailową lub telefonicznie. Zajęcia powinny być odwołane najpóźniej dzień wcześniej – wtedy można umówić się z biurem na ich odrobienie. W innym wypadku, lekcja przepada bezpowrotnie.

Czy szkoła oferuje rabaty?

Tak. Przy płatnościach za dłuższe okresy z góry student otrzymuje rabat.

Ile kosztują zajęcia?

Opłaty za wszystkie kursy ustalone są w aktualnym cenniku szkoły.

Czy szkoła oferuje lekcje próbne?

Tak. Student może skorzystać z jednej lekcji próbnej która trwa 30 minut.

Jak dokonać płatności?

Przez wniesienie opłaty rozumie się zaksięgowanie należności na rachunku bankowym: Nazwa firmy: USŁUGI EDUKACYJNE ILEARNEX OLENA GOVORUKHA ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 41/57, 22-400, Zamość Numer konta: 39 1140 2004 0000 3302 7709 8832 mBank S.A. Numer REGON: 368109039 Numer NIP: 922 305 36 53 Tel. 733599705 e-mail: biuro@ilearnex.pl treść: ze wskazaniem imienia, nazwiska słuchacza oraz z dopiskiem „opłata za zajęcia z języka .......... (rosyjskiego)”. Pzykladowo: Mateusz Kot oplata za zajęcia z języka angielskiego. IBAN: PL 39 1140 2004 0000 3302 7709 8832 Kod BIC SWIFT: BREXPLPWMBK

Terminy zajęć?

Terminy zajęć ustalane są oraz rezerwowane przez nauczyciela po odbyciu lekcji próbnej.

Jak to wygląda?

Kurs językowy online jest to idealny sposób do nauki języków obcych. Szczególnie dla młodych mam lub dla osób pracujących. Uczeń sam ustala godzin, w których miałby czas się uczyć. O tej porze lektor łączy się ze studentem przez Skype. Dzięki wirtualnej tablicy uczeń oraz lektor przesyłają między sobą wszystkie różne zgromadzone materiały takie jak książki, pliki dźwiękowe, video, podcasty oraz różne inne. Nie jest to koniec nauki. Lektor na koniec zajęć wysyła na podanego e-maila materiały z zajęć oraz zadanie, które uczeń ma wykonać. Warto wykorzystać próbne zajęcia, które trwają pół godziny i możne dzięki temu zdecydować czy taki typ zajęć nam odpowiada. Nie wymagamy od was podpisania umowy, dzięki temu możecie w pełni elastycznie do tego podejść. Zawsze mogą państwo sprawdzić ile godzin się wykorzystało, wystarczy zalogować się na swoim e-dzienniku za pośrednictwem loginu i hasła, który zawsze wysyłamy na emalia, po dokonaniu płatności. Podchodzimy bardzo elastycznie do zajęć, możecie państwo nawet je odwołać do 24 godzin przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym razie, jeśli nie zostaną odwołane zostaną one odjęte z pakietu. Zajecia prowadzimy w różnych godzinach nawet w soboty. Jedynie niedziela jest nieczynna. Od poniedziałku do piątku pracujemy od 7 do 21 natomiast w soboty od 9 do 16. Nie wymagamy specjalnych opragromowań wystarczy przeglądarka internetowa. Możecie uczyć się nawet na telefonie, wystarczy, aby urządzenie miało połączenie z internetem. Nie jest koniecznie, aby używać kamerki internetowej wystarczy alby tylko mieć słuchawki, które polepszą jakość nauki. Za zajęcie możemy zapłacić nawet przez PayU lub przelewem.

Jak i kiedy mam zapłacić za kurs?

Płatności za kursy językowe w szkole eLingwista są realizowane w systemie tzw. down payment, czyli są to płatności uiszczane z góry. Dzięki temu nie ma konieczności zawierania umów, co znacznie usprawnia realizację lekcji. Wpłaty należy dokonać najpóźniej na 2 dni przed planowanym przystąpieniem do zajęć, tak abyśmy dzień wcześniej mogli taką wpłatę zaksięgować w systemie oraz poinformować lektora o rozpoczęciu szkolenia. Wpłaty można dokonać na trzy sposoby: przelewając określoną kwotę na jedno z dwóch kont bankowych podanych na stronie elingwista.com lub kartą płatniczą albo kredytową korzystając z systemu PayU oraz PayPal.