iLearnex

Angielski

Zajęcia język angielski

Niezależnie od tego, czy zaczynasz naukę języka angielskiego od podstaw, czy chcesz szlifować swoje umiejętności, nasze zajęcia online będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Lekcje angielskiego pobierane w takiej formie pozwalają oszczędzić, nie tylko czas, ale także pieniądze potrzebne na dojazdy do szkoły językowej. Poza tym gwarantują wygodę, ponieważ będziesz mógł odbywać zajęcia w dowolnym miejscu, przez co łatwiej dopasujesz je do swojego codziennego grafika.

Jak wygląda nauczanie?

Po ustaleniu Twoich potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań, lektor dobierze kurs, który będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Podczas zajęć pracujemy nie tylko z podręcznikiem. Do Twojej dyspozycji będzie także interaktywna platforma oraz inne dodatkowe narzędzia takie jak podcasty, filmy, czy autorskie ćwiczenia.

Podczas zajęć duży nacisk kładziemy na konwersację, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że większości uczniów zależy przede wszystkim na zwiększeniu swojej komunikatywności w języku angielskim. Indywidualny tok zajęć z lektorem pozwala niemal od razu wykorzystywać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktycznych ćwiczeniach. Dzięki temu możemy pomóc Ci równolegle rozwijać wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Z doświadczenia wiemy, że taka forma zajęć przynosi najlepsze efekty. Bardzo ważne jest także to, że przez cały czas trwania kursu Twoje postępy są monitorowane.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy taka forma zajęć będzie Ci odpowiadała, skorzystaj z darmowej lekcji próbnej.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na naukę angielskiego. Zapisz się na zajęcia już dziś!

Język angielski

Business English Certificate (BEC)
First Certificate in English (FCE)
Certificate in Advanced English (CAE)
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Key English Test (KET)
Primary English Test (PET)
Ponadto:

Przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty
Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
Przygotowanie do matury

Zapisz się na kurs

Cennik