iLearnex

Certyfikaty z języka angielskiego - Certyfikaty angielskie

Szkoła języków obcych iLearnex przygotowuje do najbardziej popularnych certyfikatów z języka angielskiego, uznawanych na całym świecie przez pracodawców, uczelnie oraz instytucje rządowe. Każdy z nich składa się z pięciu części obejmujących: czytanie, pisanie, zastosowanie struktur językowych, rozumienie ze słuchu i egzamin ustny.

 

Business English Certificate (BEC)

Uzyskanie Bisiness English Certyficate (BEC) oznacza osiągnięcie poziomu znajomości języka angielskiego, który pozwala na swobodne posługiwanie się nim w środowiskach biznesowych. Umożliwia on pracę za granicą, studia przedmiotów związanych z biznesem w języku angielskim, a także sprawną współpracę z organizacjami międzynarodowymi.

 

First Certificate in English (FCE)

Zdanie First Certificate in English (FCE) oznacza opanowanie języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest potwierdzeniem umiejętności posługiwania się codziennym językiem pisanym i mówionym potrzebnym, aby studiować, czy pracować.

 

Certificate in Advanced English (CAE)

Jest potwierdzeniem znajomości języka angielskiego na poziomie wysoce zaawansowanym. Pozwala na płynne i pewne posługiwanie się nim w sytuacjach zawodowych oraz na uczelni. Jest honorowany przez ponad 6 000 instytucji na całym świecie, w tym firmy, uczelnie i organizacje rządowe. Osiągnięcie tego poziomu umożliwia przygotowywanie kompleksowych opracowań, robienie notatek, rozumienie różnorodnych tekstów, od literatury, po artykuły prasowe, prezentujące złożone problemy.

 

Certificate of Proficiency in English (CPE)

Certyfikat ten potwierdza znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie zaawansowania. Wymaga perfekcyjnej znajomości gramatyki, rozpoznawania niuansów, a także obszernej znajomości słownictwa. Jest nazywany poziomem rodzimego użytkownika języka angielskiego. Zdarza się, że z niektórymi ćwiczeniami problemy mają nawet Anglicy, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia. Zdobycie tego poziomu znajomości języka angielskiego pozwala pracować za granicą oraz studiować na poziomie podyplomowym.

 

Key English Test (KET)

Zdobycie tego certyfikatu jest potwierdzeniem podstawowej znajomości języka anielskiego. Umożliwia komunikację w prostych sytuacjach. Jest pierwszym krokiem do dalszej nauki, oznacza opanowanie fundamentalnej wiedzy.

 

Primary English Test (PET)

Oznacza, osiągniecie poziomu średniozaawansowanego. Uzyskanie certyfikatu potwierdza zdolność wykorzystania języka w różnych sytuacjach w pracy, podróży czy podczas nauki. Jest postawą do zdobycia kolejnych poziomów umożliwiających zagraniczne studia.Dodaj komentarzKomentarze